Andres Tarto aerofoto EST | ENG  
 
Otsi
Ava
Aerofotod

Kaater Emajõel

Aerofoto ütleb ühekorraga palju!

Minu kokkupuude aerofotograafiaga on saatuslik - vahetult peale oma esimest tellimus-fotolendu 2001. aastal jäin ootama  järgmist. Soovin, et see "järgmine lend" ikka ja jälle toimuda võiks ja olen rõõmus kui leian teisigi, kes on huvitatud kvaliteetsetest aerofotodest. 

Olenevalt eesmärgist võib ülalt pilti teha väga erinevalt  - alates ortofotodest  kuni abstraktsete (loodus)motiivideni. Kahe äärmuse vahele jääb aerofotode peamine kasutusala - tootmis-, kinnisvara-, sadamate- jms asutuste ning või teiste kindla territooriumiga piiratud objektide või maa-alade pildistamine. 

Aerofotod sobivad nagu valatult  kõiksugu turundusmaterjalidesse, aga ka suurelt kontori-, ning miks mitte ka koduseinadele. Aerofotod jätavad ettevõtmisest laiahaardelisema ja mõjuva mulje.

Pakun klientidele nn fotosessiooni, st nad saavad ühest objektist ca 15 erinevat fotot (eri kõrgused, eri rakursid, püst- ja tavakaadrid). Ükski alternatiivne tehniline vahend (nt tsepeliin vms) ei võimalda nõnda ülevaatlikku tulemust!

Ülevalt näeb asju palju selgemalt.  Mida aeg edasi, seda rohkem mõistetakse, et  aerofotod on üheks olulisimaks pildilise sõnumi väljendajaks.

Telli aerofoto just sulle sobivast kohast - kliki siia!