Blogi

Pildipäevik

nähtud, kogetud ja öeldud

Varakevadised Eesti tehismustrid

2020. aasta mustrihooaeg on mul nüüd avatud ja aeg siis jälle näitab, mis mu teele selles osas jääb. Igatahes moodustab ka aastaarv 2020 omalaadse mustri, nii et märgid on hea. Iseasi, mis siin muus mõttes hetkel head on. Teate ju küll, millest jutt. Olge terved!

Loe edasi

Nüüd, mil seljataga umbes 100 aerofotolendu ja 16 hooaega

Küllap osa sõpru mäletavad mu kunagist aktiivsust kas varasemas blogis või mu FB-lehel. Aerofotosid hakkasin siin jagama 2007, mõned aastad pärast esimest fotolendu. Tänaseks on aerofoto osas seljataga 16 hooaega ja umbes 100 fotolendu. Jah, ikka päris lennukiga – see on olnud mu jaoks kauni vaatega kontor mitmeid hooaegu! Tõsi, nüüd on drooniaeg ka minuni jõudnud, kuid emotsionaalselt on üleval lennukiga pildistamine midagi hoopis muud. Alustasin 2004 filmile pildistamisega, 2006. aasta paiku hankisin lisaks 12-meetrise fotomasti; kaalutud sai tsepeliini, mis […]

Loe edasi

Üks lumest vaba rada

Ühel talvel ajas üks mees üle põllu lumest vaba raja. Nüüd lepiks, kui oleks vastupidi – kasvõi üks kitsas lumine rada! Aga küll see varsti tuleb, seniks vist kannatust.

Loe edasi

Droon riivas halo

Ühel kaunil hilissügisesel päeval märkasin drooni vaadates, et see on kena halo läheduses. Ja ega midagi, siis tuli pildistada.

Loe edasi

Üks puu, põld ja vari

Meenutus suve teisest poolest. Olen pikka aega otsinud üht puud põllul, sest mul on üks mõte sellega. Siin selline puu, pildistatud pärastlõunase pikema varjuga.

Loe edasi

Vajad aerofotot või -videot?