Minust

Algas juhusest

Pildistamisega alustasin lapsena. Julgete värvidega Orwo slaidid, mustvalge maailma võlud, teemaks loodus ja maastik. 2003. aastal esimene fotonäitus Tallinna Fotomuuseumis, teemaks Eesti postkastid...

Kuni üks hea tuttav mind 2004. aastal lennukiga lendama kutsus - siis olin müüdud! Sain elamuse, mis kestab siiani - mustrid, maastikud, linnad, saared ja rannik ning uudsed seosed nende vahel, mida näeb ainult ülevalt.

Tänaseks on seljataga üle 100 fotolennu Eesti kohal, palju erilisi loomehetki, mis kogetud ja pildistatud reeglina umbes 1000 jala pealt.

Aastatepikkune kogemus

Minu klientide hulgas on alates 2004. aastast olnud mitmeid väga tuntud Eesti ettevõtteid ning asutusi. Kõikide nende arengut olen näha saanud sõna otseses mõttes pilvepiirilt.

Neist nimekamad on Saku Õlletehas, Tallinna Sadam, Valio Eesti, Rotermanni Kvartal, Tallinna Vangla, Paldiski Põhjasadam, Top Marine, Palmako, Viru Õlu, Arhitektuurimuuseum, Citycon, Maanteemuuseum ning mitmed tööstus- ja tuulepargid ning veel paljud - kõik nad on oluliseks pidanud kvaliteetset ja klassikalist aerofotot või videot.

Kui see vajadus on ka Sinu ettevõttel, siis palun võta kindlasti...

Vajad aerofotot või -videot?