Mullane novembrikuu kalender teie ekraanile


Veel üks kuu on lõppenud ja teine alanud. Minu poolt, head lugejad, teile taas üks kalender-ekraanipilt, mis võetud paar suve tagasi. Kliki pildile või lingile ja tiri alla viies suuruses. PS. Järgmisel aastal selle žanriga ei jätka, nii et detsembris ilmub viimane kuu-kalender.

Eelmine Märgiline maa ja kivid kurvis
Järgmine Käsmu järvest ja valikuvabadusest

4 kommentaari

  1. Aitäh igakuise uue kalenderpildi eest. Sellest on muidugi väga kahju, et järgmisel aastal Taevapiltniku uhke taustaga oma arvutit ehtida enam ei saa. Palju edu!

  2. Ka mina tänan toredate piltide eest ja avaldan kurvastust nende lõppemise pärast, eriti seetõttu, et avastasin nad alles nüüd. Eks võtame siis, mis võtta annab – november on juba ekraanil.

  3. Suur tänu, Marjo ja Lenka, heade sõnade eest! Olen seda kalendriasja teinud üle aasta, ja ei välista, et mõnel järgmise aasta kuul teen midagi sarnast. Seniks aga, aitäh teile, et te mu pilte siin vaatamas käite.

  4. Avastasin selle blogi alles paar kuud tagasi ja sellest ajast peale on iga kuu Taevapiltniku kalender töölaua taustapildiks – visuaalselt kena ning mugav ka :). Kahju, et järgmisel aastal selle žanriga ei jätka, aga blogi pea ikka edasi – Eestis ainulaadne siiski.

Kommenteeri