Otsing: Edelaraudtee rongid


Vahel on täitsa huvitav vaadata, mis otsingusõnadega minu blogisse jõutakse. Just üleeile jõuti siia otsinguga “Naissaare rong”, kuigi ühtki pilt Naissaarel asuvast raudteest ja rongikesest mul ei ole. Täna jõuti lehele “Edelaraudtee rongid” abil, kuigi ülevaatlikku pilti neist siin mul samuti ei olnud. Nüüd siis on üks vaade üle Eesti metsade, all sinine uss, jah seesama Edelaraudtee rong. Nähtud suvel 2009.

Eelmine Mere lapsed, madratsiga
Järgmine 50-aastane Mustamäe suusahüppetorn

3 kommentaari

 1. See on vist seletatav sellega, et kuskil on mainitud Naissaart ja teisal rongi, kokku ongi Naissaare ja rong, mis sellest, et mitte Naissaare rong. 🙂

  Nüüd peaks kirjutama midagi kontekstivälist, et siia satuks inimesed, kes näiteks guugeldavad ‘grafton street’ või ‘queen of hearts’. Eriti tore on, kui nad pilte vaatama juhtuvad. 🙂

  On Grafton Street in November
  We tripped lightly along the ledge
  Of a deep ravine where can be seen
  The worth of passion’s pledge
  The Queen of Hearts still making tarts
  And I not making hay
  Oh I loved too much and by such by such
  Is happiness thrown away

  Mulle meeldib Luke Kelly versioon. 😉

  (Vabandust, et nüüd segadust tekitan, aga see on tegelikult teaduslik katse. Pealegi – loodetavasti on seda võimalik kustutada. :))

 2. Hüpotees (internetiga annab manipuleerida) – katse (eelmine kommentaar) – järeldus (annab küll manipuleerida). See ongi tõsine teadus! 🙂 Peaasi, et internet endaga ei manipuleeri.

Kommenteeri